Domů > O firmě

O firmě

Společnost Waler, spol. s r.o. zahájila svoji činnost v roce 2003 a zabývá se stavební činností se zaměřením na výstavbu a rekonstrukce občanských objektů a vodohospodářských staveb.

Společnost má vlastní dopravu, mechanizační prostředky a odpovídající technické vybavení v nářadí a drobné mechanizaci, potřebné k realizaci prováděných stavebních a speciálních prací.

Vzhledem k tomu, že společnost Waler spol. s r.o. nabízí svým obchodním partnerům kvalitu a spolehlivost při realizaci jednotlivých zakázek, byly u společnosti zavedeny systémy řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.

Veškeré materiály, používané společností Waler spol. s r.o., potřebné k realizaci díla, jsou atestované nebo certifikované výrobcem a je o nich vedena evidence včetně archivace.

Specializovaná řemesla zadává společnost Waler spol. s r.o. osvědčeným a zkušeným subdodavatelům, jejichž kvalita a spolehlivost je ověřena dlouhodobou spoluprací a společnost Waler spol. s r.o. za ni nese plnou zodpovědnost včetně záruky za dílo.